sayphone-page

sayPHONE
GÜVENLİ SES, MULTIMEDIA, DATA AKTARIMI.

ÖZELLİKLERİ

ÜRÜN AÇIKLAMASI

sayTEC, depolama, uzaktan erişim, yedekleme ve sunucu çözümleri ile birlikte son derece güvenli bir iletişim için kendi geliştirdiği çözümler sunuyor.

sayPHONE kurum ve kuruluşların şifreli olarak, akıllı ve kapalı kullanıcı grupları arasında, herhangi bir ağdan güvenli karşılıklı ses, multimedya, data aktarımı sağlamaktadır.

sayPHONE, kapalı kullanıcı grupları için tüm dünya çapında, üst düzeyde güvenli ses, multimedya, data iletişiminin sağlanmasını yöneten bir sistemdir.

sayPHONE kullanımı belirli cihaz mimarileri ile sınırlı değildir. iOS, Android ve Windows işletim sistemi ile tüm akıllı telefonlar ve masaüstü bilgisayarlarda kişiler ve kurumlar arasında bu sistemde sorunsuz kullanılabilir.

sayPHONEsayesinde güvenle görüntülü sohbet ve mesajlaşma gerçekleştirmek mümkündür. sayPHONE App, iOS ve Android için kullanılabilir ayrıca Windows masaüstü için de bir istemcisi vardır.

sayTRUST Access Server tarafından desteklenen modüler, genişletilebilir bir VOIP sunucusu sistem içinde hazır bulunmaktadır. Yani kurum ve kuruluşların kendi BT altyapıları üzerinden son derece güvenli küresel iletişim kurmaları mümkündür.

sayPHONE müşterilerine SayTRUST erişim sunucusu üzerinden güvenli, 2048 bit sertifika odaklı bağlantı ile yüksek güvenlikli iletişim altyapısı sunar. sayPHONE müşterileri çok faktörlü kimlik doğrulama, özel koruma ve esnek kullanılabilirliğe sahip olmaktadır.

sayPHONE yazılımı kullanıcı cihazlarında diğer uygulamalardan ayrılır çünkü cihazın kaybolması bile önemli değildir. Çünkü sayTRUST Erişim Tüneli üzerinden şifreli bağlantı tamamlandıktan sonra akıllı telefon veya PC üzerinde hiçbir veri kalmaz.

Screenshots_sayPHONE-App_Android