Noel ağacı 11.12.2018 tarihinde Aying’de

“Partner ağacımızla yenen yılbaşı ağacı koru”

Münih, 12.12.2018 – Geleneksel Noel ağacı.

Sistem bağlantı sistemi ortakları Fortinet ve SayTEC ile birlikte Großhelfendorf ilçesi Aying’e davet edildi. Dağıtımın yanı sıra orta ölçekli şirketlerin, yetkililerin ve üniversite ortamının müşterilerini de ortaklar getirdi. Toplamda 90’dan fazla misafir ağırlandı. Sıcak sıcak şarap, ızgara sosis ve ilham verici konuşmalarla, günlük iş rutini dışında bile, katılımcılar Noel ruhuna mükemmel bir şekilde kavuşmayı başardılar. Christbaumhof Rauchenberg ev sıcaklığında bir atmosfer yarattı. Bu, en azından gerçek hayvanlarla birlikte yaşam boyu beşik nedeniyle.

Öğleden sonraki etkinliğin doruk noktası daha sonra kişisel Noel ağacını toplayıp vuruyordu. Hafif eksi derecelerde ve ince bir kar battaniyesinde ziyaretçiler yola çıktılar. Burada turist trenine benzeyen ve ormandaki odun gazı motorlu bir traktörle çalışan bir ekiple gitti. Bir testere ile donatılmış sonra ilgili dilek ağacı gibiydi. Mulled şarapla henüz ılık kalmamış olanlar için, bu küçük atletik girişten sonra içerideki sıcaklık eksikliğinden şikayet edemediler. Sonuçta, bir Noel ağacı doğrudan ormandan Noel oturma odasına kadar daha taze olamaz.

SayTEC’e göre, başarı iş arkadaşlarının coşkusunda, yılda bir kez telaşlı gündelik hayatın dışında buluşmak ve birbirlerini daha iyi tanımak için gösterildi.

Bu atmosferik ortamda, ortak sözleşmesi, Kirchseeon’dan GmbH koruma sistemi entegratörü ile imzalandı. Bu ortak bir güçlü büyümenin temelini attı.

Soldan yukarıdaki resim: Uwe Schwellenberg, Satış Müdürü saytEC AG, Vera Syskowski, Hesap Yöneticisi Red Eagle GmbH ve Frank Mann, Yönetici Direktörü bağlantısı, GmbH’yı ortak sözleşmenin sunumunda korur.