Nürnberg’de Dijital Zirve 03.-04.12.2018

“Yapay zeka – büyüme ve refahın anahtarı”

Münih, 05.12.2018 – Nürnberg’deki 2018 Sayılı Dijital Zirve.

Federal Ekonomi Bakanı Peter Altmaier, “Yapay Zeka – Büyüme ve Refahın Anahtarı” sloganıyla dün, Nürnberg’de dün Federal Hükümetin Dijital Zirvesi’nin 2018 Sayılı Dijital Zirvesine siyaset, iş dünyası, sendikalar, bilim ve toplumdan yaklaşık 1.100 üst düzey temsilciyi ağırladı. Federal Şansölye ek olarak Angela Merkel, Araştırma Bakanı Anja Karliczek, Adalet Bakanı Katarina Barley, Ulaştırma Bakanı Andreas Scheuer ve Federal Çalışma ve Sosyal İşler Bakanlığı Devlet Sekreteri, Bjoern Böhning, Federal İçişleri Bakanı Horst Seehofer ve Başbakan Markus Söder parçası.

SayTEC AG, satış müdürü Uwe Schwellenberg ve Erwin Pfuhler ile birlikte bulundu. Yapay zekanın siber güvenlik üzerindeki etkisini sektördeki meslektaşları ile tartışmanın yanı sıra, artan ihtiyaçları ve etkin bilgi güvenliği kavramları hakkında endüstri, hükümet ve işletme liderleriyle konuştular.

Etkinlik geniş bir medya kapsamı buldu. Bugün gösteri için Erwin Pfuhler ile röportaj yapıldı.

Soldan yukarıdaki resim: Uwe Schwellenberg, Satış Müdürü saytEC AG, Vera Syskowski, Hesap Yöneticisi Red Eagle GmbH ve Frank Mann, Yönetici Direktörü bağlantısı, GmbH’yı ortak sözleşmenin sunumunda korur.