Marka

§ 5 TMG’ye göre bilgiler:

sayTEC AG

Kızılırmak Mah. Ankara Ticaret Merkezi (ATM PLAZALAR) 1450 Sokak No: 3 A- Blok Daire: 46 Çukurambar 

Çankaya/Ankara/TURKIYE

Posta Adresi:

sayTEC AG

Kızılırmak Mah. Ankara Ticaret Merkezi (ATM PLAZALAR) 1450 Sokak No: 3 A- Blok Daire: 46 Çukurambar 

Çankaya/Ankara/TURKIYE

Tarafından Temsilci:

Yönetim kurulu Selim Kuzu
Yönetim kurulu Yakup Saygin

İletişim:

Tel.: +90 312 384 88 00
Fax: +90 312 384 88 88
E-Mail: info@www.saytec.com.tr

Veri Koruma Memuru:

Said-Elham Sadat
E-Mail: dsb@dsb-ms.de
Telefon: 0251/71879-110

Birleşme:

Ticaret siciline giriş.

Kayıt mahkemesi: Amtsgericht München

Kayıt numarası: HRB 153821

27 numaralı satış vergisi yasasına göre satış vergisi kimlik numarası:

DE 238 009 083

Mesleki sorumluluk sigortası hakkında bilgi:

 

Tüketici hakem heyeti önünde uyuşmazlık çözüm prosedürlerine katılmak istemiyoruz veya buna mecbur değiliz.

İçerik Sorumluluğu

Bir servis sağlayıcı olarak, genel yasalara göre bu taraflardaki kendi içeriklerinden § 7 Abs.1 TMG uyarınca sorumluyuz. Ancak §§ 8 ila 10 TMG’ye göre, bir hizmet sağlayıcı olarak iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasa dışı bir faaliyet gösteren koşulları araştırmak zorunda değiliz.

Genel yasa uyarınca bilgilerin kullanımının kaldırılması veya engellenmesi yükümlülüğü etkilenmedi. Bununla birlikte, bu konuda sorumluluk ancak belirli bir ihlal bilgisi olduğu anda mümkündür. Uygun ihlallerin bildirilmesi üzerine bu içeriği derhal kaldıracağız.

Bağlantıların Sorumluluğu

Teklifimiz, içeriğini etkilemediğimiz üçüncü tarafların harici web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle, bu harici içerikler için herhangi bir sorumluluk kabul edemiyoruz. Bağlantılı sayfaların içeriği her zaman sayfaların sağlayıcısının veya operatörünün sorumluluğundadır. Bağlantılı sayfalar, bağlantı anında olası yasal ihlaller açısından kontrol edildi. Bağlantı sırasında yasadışı içerikler tanınmıyordu.

Ancak, bağlantılı sayfaların kalıcı bir içerik kontrolü, yasaların ihlal edildiğine dair somut kanıtlar olmadan makul değildir. İhlallerin bildirilmesi üzerine bu bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif Hakkı

Site operatörleri tarafından oluşturulan bu sayfalardaki içerik ve eserler, Alman telif haklarına tabidir. Kopyalama, işleme, dağıtım ve telif hakkı sınırları dışındaki her türlü sömürü, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu sitenin indirilmesi ve kopyalanması sadece ticari amaçlı, özel kullanım içindir.

Bu taraftaki içerik operatör tarafından yaratılmadığı sürece, üçüncü tarafların telif hakları dikkate alınır. Özellikle, üçüncü taraf içeriği bu şekilde tanımlanmaktadır. Hala bir telif hakkı ihlalinden haberdar olmanız durumunda, not almanızı rica ederiz. İhlal bildirimi üzerine hemen bu tür içerikleri kaldıracağız.

Kaynak: https://www.e-recht24.de