sayFUSE Nedir?

sayFUSE (Fast Universal Storage Engine), yeni nesil yedekleme ve geri yükleme platformudur. Bu, sunucu, depolama, yedekleme ve arşiv görevlerini tek bir cihazda birleştirdiği anlamına gelir. Verilerinizin korunması için güvenlik mimarisini içerir. sayFUSE güvenli, hızlı, ölçeklenebilir ve verimlidir.

sayFUSE, teyp kitaplığı sistemlerinin medyayla işlenmesini disk tabanlı çözümlerin performansı ile birleştirir. Kullanıcılar, yedekleme ortamını, örneğin güvenli bir şekilde almak veya gerektiğinde diğer medya biçimleriyle değiş tokuş etmek üzere alabilir ve saklayabilir. Karışık ortam boyutlarında ve ortam havuzunda çalışma mümkündür. Bu, kullanıcıların yedekleme konseptlerinin spesifik gereklilikleri için yedekleme ortamlarının kapasitelerini seçmelerini sağlar.

Özellikleri

Sunucu
sayFUSE, kaynaklarını diğer bilgisayarlara veya programlara sağlayan güçlü bir sunucu görevi görür. Bunlar sunucudaki verilere ağ üzerinden erişir.

Yedekleme
Yedekleme çözümü olarak sayFUSE, teyp yedekleme ve disk yedekleme avantajlarını birleştirir. Veri yedekleme, geri yükleme ve arşivleme için eksiksiz çözüm, yedekleme donanımını, yedekleme sunucusunu ve yedekleme ve medya yönetimi yazılımını tek bir sistemde birleştirir ve sabit diskleri yedekleme medyası olarak kullanır.

Depolama
Depolama sistemleri, herhangi bir BT altyapısının temel bileşenleridir. SayFUSE depolama özelliği tüm zorlukları karşılıyor ve yüksek kullanılabilirlik, esneklik ve veri tekilleştirme sunuyor.

Geri Yükleme
Geri yükleme işlevi sayFUSE, birincil depoda depolanan verilere erişilemediğinde, ikincil bir depodan erişilemez, kaybolmuş, bozuk veya biçimlendirilmiş verileri geri yükleme (alma) işlemiyle ilgilidir.

Yedekleme, Dedup ve Çökme

Yedekleme-Seviyesi 1

Veri yedekleme Dedup ünitesinde gerçekleşir. Yedekleme veri hacmi% 90’a kadar azaltılır. (1. yedekleme seti).

Yedekleme-Seviyesi 2

Dedup yedekleme kaydından günlük yedeklemeler uygun sürücülere yazılır. Zaman ve alan tasarrufu: İkinci yedekleme seti sayFUSE içinde ağ kaynakları olmadan çalışır.

Yedekleme-Seviyesi 3

Yedeklemeler tam haftalık / aylık yedeklemeye geçirilebilir. Zaman tasarrufu: İşlem arka planda otomatik olarak çalışır.

Yedekleme-Seviyesi 4

Güvenli bir ortama dış kaynak kullanımı.

Bir bakışta avantajlar

Güvenlik

Hem veri güvenliği açısından hem de yasal gereklilikleri yerine getirme konusunda sayFUSE ile iyi bir donanıma sahip olursunuz. Benzersiz ve patentli güvenlik konseptimiz ticaret, sanayi ve kamu sektöründeki birçok müşteriyi ikna etti.

Hız

Hepsi bir arada konsept, genellikle müdahale eden hızlı frenleme bileşenleri olmadan yüksek transfer hızları sunar. Hasar durumunda yedekleme ve kurtarma işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir, böylece işleminiz çok hızlı bir şekilde devam eder.

Verim

sayFUSE tüm bir IT odasının yerini alır ve yalnızca alan ve enerjinin bir kısmını gerektirir. Aynı performansı elde etmek için, sunucu rafına konvansiyonel çözümlerde çok daha fazla cihaz kurulur. Ek olarak, sayFUSE, gerektiğinde fan ve güç kaynağının değişmesi işlem sırasında gerçekleşebilecek şekilde yapılmıştır. Bu, kesinti ve pahalı IT servislerinden tasarruf sağlar.

Ölçeklenebilirlik

Kapasite artırıcı modüller sayesinde sayFUSE, şirketinizdeki artan talebe adapte olur. Bu, yatırım altyapısı ve BT altyapınız için yüksek performans anlamına gelir.